Family Power

Sesje indywidualne dla rodziców lub rodzica

Do świadomego rodzicielstwa wystarczy jeden świadomy rodzic. Oczywiście idealnie jeśli obydwoje rodziców uczestniczy w sesjach. Świadome rodzicielstwo jest przede wszystkim o nas rodzicach, o tym jaką my budujemy w domu atmosferę, o tym jak nasz sposób postrzegania świata i rodziny wpływa na rodzinne relacje.

Praca z nastolatkami

Jako pedagog specjalny, absolwenta jednolitych studiów magisterskich na Akademii Pedagogiki Specjalnej oraz studiów podyplomowych na Akademii Leona Koźmińskiego pracuję z nastolatkami oraz młodymi dorosłymi w oparciu o naukę budowania samoświadomości. Zanurzamy się w mocne strony, uczymy honorować „trudne” emocje, uczymy się rozpoznawać różnorodne uczucia, porządkować myśli. Odnajdywać sprawczość i frajdę w niełatwej codzienności, w ogniu krytyki, porównań, złego samopoczucia spowodowanego „wojną hormonów” i natłokiem oczekiwań. Uczymy się stawiać granice i rozpoznawać oraz wybierać relacje wspierające. Pracujemy w szacunku, bez oceny, z bezwarunkową akceptacją, wspólnie budujemy przestrzeń zaufania. Gdy honorujemy to co trudne, otwieramy przestrzeń na szerszą perspektywę, różnorodne rozwiązania, kreatywne pomysły i chęć do działania.

Jak wygląda sesja?

Nie potrzebujemy rozgryzać całego Twojego życia, wyciągać na światło dzienne wszystkich trudnych historii, często nie wiadomo od czego zacząć i całe szczęście, tego robić nie musimy i nie będziemy. PRACUJEMY PRZEDE WSZYSTKIM Z TU I TERAZ i ta chwila nas prowadzi, pracujemy w głębokiej medytacji, relaksacji z Ciałem, to Ono prowadzi. Nauczę Cię jak czuć swoje Ciało, jak pozwolić Emocjom stać się drogowskazami a nie przeszkodami. Nauczę Cię jak pracować z Emocjami, jak odczytywać przekonania, które w znacznej liczbie nie należą do Ciebie. Nauczę Cię jak żyć w kontakcie ze sobą, jak stać się swoim przyjacielem, jak rozmawiać z krytykiem wewnętrznym, jak akceptować to co przychodzi w pełni, bez ocen, z ciekawością.
To piękna podróż, pełna wzlotów i upadków, jak to w życiu, ale to podróż przede wszystkim w głąb własnej świadomości. Tam odkryjesz swoje prawdziwe ja, swoje powołanie, swoją Wewnętrzną Moc, a cała reszta zadzieje się sama, jak tylko na to pozwolisz, jak puścisz kontrolę, jak uwolnisz opór, tego również Cię nauczę. Proste, ale nie łatwe, za to jakie fascynujące, to nowe życie, nowe spojrzenie na świat, na siebie, to bycie w obserwatorze, to umiejętność rozszczepiania się z dramatami, które tworzy nasze ego. To nie cel, to podróż, tu sama podróż jest celem, sama droga jest nauką i zabawą, gdy na to sobie pozwolisz. Ty decydujesz, ja Ci życzliwie towarzyszę, jestem obecna przy Tobie, pomagam uwalniać lęk, tylko na początku, bo w procesie, szybko nauczysz się uwalniać go samodzielnie.

Pozostańmy w kontakcie

Pomagam w integrowaniu trudnych życiowych doświadczeń, odnajdywaniu szczęścia w codzienności, budowaniu empatycznych wspierających relacji ze światem, z rodziną oraz przede wszystkim ze sobą.
Informacje kontaktowe