Family Power

Magdalena Wiatrowska

Pomagam w integrowaniu trudnych życiowych doświadczeń, odnajdywaniu szczęścia w codzienności, budowaniu empatycznych wspierających relacji ze światem, z rodziną oraz przede wszystkim ze sobą. Pracuję z osobami z całego świata i pomimo różnic kulturowych jakie zauważam przy pracy zarówno z Polakami, Amerykanami, Azjatami, Anglikami, widzę jak wiele nas łączy. Wszyscy pragniemy akceptacji, chcemy mieć ugruntowane poczucie własnej wartości, chcemy czuć się szczęśliwi. Przyjmujemy jednak różne strategie w osiąganiu tych celów, często podświadomie sabotując własne cele. Pomagam w wyciągnięciu na światło dzienne tych mechanizmów i transformacji ich, aby faktycznie móc korzystać z własnej mocy, z unikatowych talentów, uczę jak czerpać i wyciągać cenne lekcje z życiowych doświadczeń.

W relacjach rodzinnych zajmuję się takimi tematami jak:

Pracuję zarówno na sesjach indywidualnych jak i grupowych

Głęboką wierzę, że szczęście jednostki zaczyna się od odpowiedzialnego, odważnego rozpakowywania własnego cienia. Proces budowania świadomości jest w tym ogromnie pomocny. Następnie pojawia się przestrzeń na CUDa, a więc integrację Ciała, Umysłu oraz Ducha, w procesie tym towarzyszą nam również Emocje. Krok po kroku w poczuciu bezpieczeństwa rozpakowujemy poszczególne warstwy, po to by móc je świadomie zintegrować.

Prywatnie jestem mamą Adasia 10 lat i Karolci 8 lat, nieustannie się od nich uczę, praktykując świadome rodzicielstwo na co dzień. Dużo czasu spędzam w podróży zarówno tej do wewnątrz jak i na zewnątrz. Podróże stanowią dla mnie cenną wartość. Mieszkałam w Stanach Zjednoczonych oraz w Malezji. Wciąż otwieram się na nowe destynacje uskuteczniając workation – połączenie pracy z wakacjami.

Pozostańmy w kontakcie

Pomagam w integrowaniu trudnych życiowych doświadczeń, odnajdywaniu szczęścia w codzienności, budowaniu empatycznych wspierających relacji ze światem, z rodziną oraz przede wszystkim ze sobą.
Informacje kontaktowe