Family Power

Wyjątkowe szkolenia dla firm

Świadomość wzrasta, dotyczy to również małych, średnich i większych firm jak również dużych korporacji. Coraz więcej firm czuje potrzebę rozwijania się harmonijnie, nie troszcząc się już jedynie o wyniki. Wyniki tworzą ludzie, coraz więcej z tych osób doświadcza wypalenia. Tempo jest ogromne, potrzeby rynku wzrastają. Gonitwa nie będzie wolniejsza. To co się może zmienić to nasze podejście do tej pogoni. Nasza przestrzeń na własną regenerację.

Czego więc potrzebujemy?

Nie chodzi o proste narzędzia, które każdy będzie wdrażał, bo większość szkoleń polega na przekazywaniu narzędzi, które często bywają pomocne. Jednak, jeżeli nie są odpowiednio dopasowane pozostają nadal samymi narzędziami, dlatego większość szkoleń jest wysoce nieefektywna. Podejście, które oferuje Sięgnij PoMoc jest podejściem sprawdzonym i cieszącym się dużą popularnością w Stanach Zjednoczonych.
W chwili obecnej, w braku porozumienia, barku umiejętności prowadzenia naturalnie pojawiających się konfliktów interesów, managerowie mają do dyspozycji cały szereg narzędzi, które dość dobrze znają. Narzędzia te pomijają jednak najważniejszą cześć, jaką jest integracja z emocjami i ciałem. Nawet jeżeli ktoś potrafi doskonale opanować swój stan, ale robi to sztucznie, wypierając emocje, one i tak będą musiały wypłynąć. To powoduje ogromny stres i napięcie, często nie do wytrzymania. Proces, oferowany przez Sięgnij PoMoc jest procesem kompleksowym, prowadzącym do źródła problemu, pracującym nie tylko na poziomie mentalym, ale również i przede wszystkim emocjonalnym.

Pozostańmy w kontakcie

Pomagam w integrowaniu trudnych życiowych doświadczeń, odnajdywaniu szczęścia w codzienności, budowaniu empatycznych wspierających relacji ze światem, z rodziną oraz przede wszystkim ze sobą.
Informacje kontaktowe